شرکت ققنوس نگین اسپادانا

شترمرغ از حیوانات مهم در صنعت پرورش دام کشورهای در حال توسعه محسوب می شود. با رونق بیشتر پرورش جوجه و پرواربندی ، کاهش تلفات و بهبود عملکرد مزارع مولد، افزایش مهارت در دانش جوجه کشی شترمرغ و ارتقا کیفیت دستگاه های جوجه کشی از عوامل موفقیت در این صنعت است و با توجه به این واقعیت که نسبت تبدیل غذا به گوشت و نیز تولید مثل شترمرغ در سال بالاست ، بدون هیچ گونه شک و تردیدی میتوان قبول کرد که احتیاج به توسعه صنعت پرورش شترمرغ در کشور بسیار زیاد است. به همین منظور مزرعه پرورش شترمرغ ققنوس در سال 1394 در زمینی به مساحت 48 هزار مترمربع احداث گردید.

فعالیت این مجموعه عبارت است از پرورش شترمرغ در کلیه زمینه از مولد با ظرفیت یکصد و هشتاد قطعه ،پرورش جوجه با ظرفیت حدود 3000 قطعه و پرواربندی با ظرفیت حدو 1200 قطعه.

این مجموعه در نظر دارد با بکارگیری تخصص و تجربیات نیروی متخصص خود و سرمایه گذاری های لازم به لطف خداوند چرخه فعالیت را کامل کرده و از مبدا مزرعه تا مقصد بازار گوشت و محصولات پروتئینی و همچنین صنایع جانبی شامل محصولات چرمی و تزئینی حداکثر استفاده را از ظرفیت های موجود نموده و ضمن اشتغال زائی ، کمک قابل قبولی به تولید گوشت سالم و دیگر بخش های این صنعت نماید.